W imieniu zarządu firmy PRO-MAR S.A. z siedzibą w Poznaniu chciałbym, niniejszym, uprzejmie podziękować Państwu za uzyskaną pomoc oraz wsparcie w realizacji projektu pozyskania dofinansowania do działalności naszej Spółki. Państwa profesjonalizm, zaangażowanie oraz wykazane kompetencje, w znaczący sposób, przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu w realizacji, w niezwykle krótkim czasie, zamierzonego celu biznesowego naszej Firmy.
Miło jest mi zatem potwierdzić, iż powierzone zadanie wykonaliście Państwo w sposób zapewniający naszą pełną satysfakcję, a lepiej niż było to oczekiwane. W związku z powyższym, chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za współpracę nad powierzonym projektem, mając nadzieję, iż jeszcze niejednokrotnie będziemy mieli okazję realizować wspólnie kolejne projekty na rzecz PRO-MAR S.A..
Jednocześnie pragnę zapewnić, iż firma Dresler Group sp z o.o., swoją pracą, wystawia sobie najlepsze, bo praktyczne i wymierne dla klienta referencje, co plasuje ją bardzo wysoko w rankingu firm godnych zaufania. Będziemy Państwa z czystym sumieniem polecać naszym Klientom i Dostawcom.