Kim jesteśmy

Zespołem, który stoi po Twojej stronie w wyzwaniach biznesowych i pomoże wprowadzić zmiany oraz ulepszenia, dzięki którym Twoja firma zacznie działać efektywniej, a Ty poczujesz się bezpieczniej.

O Nas

Najważniejsze wartości Dresler Consulting

Zrozumienie charakteru biznesu, jego strategicznych potrzeb i sprawnej realizacji celów jest tym, w co wierzymy jako zespół Dresler Consulting. W ramach usług biznesowych i doradczych pokazujemy klientom niezbędne kroki do zwiększenia efektywności firmy, a następnie wykwalifikowani specjaliści pomagają je wdrażać.

01.
Indywidualne podejście

Wierzymy, że głównym celem naszego przedsięwzięcia jest wspieranie biznes z uwzględnieniem wartości Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. 

1

Każda firma jest dla nas odrębną i ciekawą historią. Stosujemy indywidualne i kompleksowe podejście do oceny biznesu, na podstawie której dobieramy odpowiednie rozwiązanie problemu.

02.
Zespół specjalistów

Staramy się wychodzić na przeciw potrzebom wszystkich branż funkcjonujących w gospodarce rynkowej

2

W Dresler Consulting masz dostęp do specjalistów z różnych dziedzin, którzy wiedzą, jak pracować pod presją, wyszukiwać atrakcyjne oferty finansowania i zarządzać ryzykiem.

03.
Wyniki to podstawa

naszą główną wartością jest zespół który tworzy grupę dresler.

3

Rozumiemy, że prowadzenie biznesu to praca w trudnym terenie. Dlatego niezależnie od skali trudności zadania mamy tylko jeden cel: pomóc Ci wygrać.

Branże

Oferujemy wysokiej jakości usługi doradcze z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych sektorów gospodarki, takich jak:

AdobeStock_283138003

Zespół

Kadra zarządzająca

Nasz zespół ekspertów wykracza poza tradycyjne usługi konsultingowe i doradcze. Codziennie dbamy o to, żeby każdy kontakt z naszą firmą, był dla klientów wspaniałym doświadczeniem.

Zespół

Nasi liderzy

Nasz zespół ekspertów wykracza poza tradycyjne usługi konsultingowe i doradcze. Codziennie dbamy o to, żeby każdy kontakt z naszą firmą, był dla klientów wspaniałym doświadczeniem.

Zespół

Nasi eksperci

W Dresler Consulting uważamy, że nasi klienci zasługują na znacznie więcej niż proste wskazówki. Potrzebują ciągłej informacji, komunikacji, wdrażania i mierzalnych wyników. Wiemy, że czas nigdy nie jest naszym przyjacielem, a dynamika środowiska biznesowego jest ogromna. Dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje i poszerzamy zespół o ekspertów wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach.

Bądź na czele w szybko zmieniającym się świecie biznesu.
Skontaktuj się z nami i sprawdźmy, jak możemy Ci pomóc.

lub… zadzwoń do nas!